- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półokrągły
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0193816
Indeks: PLR0286420
Indeks: PLR0293214
Indeks: PLR0224830
Indeks: PLR0193812
Indeks: PLR0194830
Indeks: PLR0286415
Indeks: PLR0224818
Indeks: PLR0283810
Indeks: PLR0273214
Indeks: PLR0203214
Indeks: PLR02538127
Indeks: PLR0224812
Indeks: PLR0193818
Indeks: PLR0224810
Indeks: PLR02532095
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półokrągły
check_circle
check_circle