- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0013218
Indeks: PL0035810
Indeks: PLR0103014
Indeks: PL0013810
Indeks: PLR0124816
Indeks: PL0035012
Indeks: PLR01450205
Indeks: PL0054830
Indeks: PLR0123206
Indeks: PLR0133210
Indeks: PL0423208
Indeks: PL0055010
Indeks: PL0413012
Indeks: PL0423008
Indeks: PLR0173812
Indeks: PL0054850
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle