- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0113210
Indeks: PL0016418
Indeks: PLR01450080
Indeks: PL0015010
Indeks: PLR0174816
Indeks: PLR0095016
Indeks: PLR01450135
Indeks: PLR0123814
Indeks: PLR0163816
Indeks: PLR0424816
Indeks: PLR0173210
Indeks: PL0054812
Indeks: PL0413812
Indeks: PLR0093806
Indeks: PLR0113808
Indeks: PLR0134835
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle