- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0013808
Indeks: PLR0135018
Indeks: PL0016426
Indeks: PLR0094812
Indeks: PLR01450080
Indeks: PLR0103810
Indeks: PLR0164810
Indeks: PL0035012
Indeks: PLR0133014
Indeks: PL0013823
Indeks: PLR0114920
Indeks: PLR0154825
Indeks: PLR0134818
Indeks: PLR0133812
Indeks: PL0054835
Indeks: PLR0434818
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle