- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0134814
Indeks: PLR0103208
Indeks: PLR0133808
Indeks: PLR0154808
Indeks: PL0014830
Indeks: PL0054814R9005
Indeks: PLR0124816
Indeks: PLR0103806
Indeks: PLR0113212
Indeks: PL0036420
Indeks: PLR01450080
Indeks: PLR0113816
Indeks: PLR0423812
Indeks: PLR0104812
Indeks: PLR0114820
Indeks: PLR0423816
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle