- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Aluminium | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0123820
Indeks: PLR0434820
Indeks: PLR0106430
Indeks: PL0014855
Indeks: PL0013835
Indeks: PL0013808
Indeks: PLR0106422
Indeks: PLR0114914
Indeks: PL0035018
Indeks: PL0416416
Indeks: PLR0164816
Indeks: PLR0424818
Indeks: PLR01450205
Indeks: PL0034808
Indeks: PL0033210
Indeks: PLR0434814
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Aluminium | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle