- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Aluminium | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0174814
Indeks: PLR01450135
Indeks: PL0013820
Indeks: PL0013220
Indeks: PLR0143212
Indeks: PL0423010
Indeks: PL0034824
Indeks: PL0014845
Indeks: PLR0173212
Indeks: PL0414835
Indeks: PLR0116025
Indeks: PLR0094814
Indeks: PLR0092814
Indeks: PLR01450172
Indeks: PL0015812
Indeks: PL0015826
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Aluminium | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle