- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0424810
Indeks: PLR0114922
Indeks: PLR0105815
Indeks: PL0054830
Indeks: PLR0154825
Indeks: PL0413210
Indeks: PL0013412
Indeks: PLR0435008
Indeks: PLR0116425
Indeks: PLR01450135
Indeks: PL0423016
Indeks: PL0014818
Indeks: PL0055027
Indeks: PLR0143820
Indeks: PL0036412
Indeks: PL0054850
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle