- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0423014
Indeks: PLR0434820
Indeks: PL0054840
Indeks: PLR0173008
Indeks: PL0015012
Indeks: PLR01450080
Indeks: PLR0154818
Indeks: PL0055024
Indeks: PLR0103214
Indeks: PL0015820
Indeks: PLR0424835
Indeks: PL0036425
Indeks: PLR0135020
Indeks: PLR0105830
Indeks: PLR0133206
Indeks: PLR0423806
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle