- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0163210
Indeks: PL0035010
Indeks: PL0015030
Indeks: PLR0093210
Indeks: PLR0173206
Indeks: PL0014825
Indeks: PL0013212
Indeks: PLR0154821
Indeks: PL0013808
Indeks: PLR0174812
Indeks: PLR0114818
Indeks: PLR0106422
Indeks: PLR0434912
Indeks: PL0413806
Indeks: PL0013412
Indeks: PLR01450235
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle