- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0104814
Indeks: PL0012908
Indeks: PLR0103012
Indeks: PLR0092808
Indeks: PLR0104830
Indeks: PLR0116416
Indeks: PLR0103810
Indeks: PLR0425008
Indeks: PL0033210
Indeks: PLR0163813
Indeks: PLR0435018
Indeks: PLR0434808
Indeks: PL0054840
Indeks: PL0414818
Indeks: PL0015820
Indeks: PLR01450135
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
check_circle
check_circle