- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Ž
Opis
Indeks: PL0034828
Indeks: PL0036420
Indeks: PL0035014
Indeks: PLR0093818
Indeks: PLR0094816
Indeks: PLR0143212
Indeks: PL0413810
Indeks: PLR01450080
Indeks: PLR0113210
Indeks: PLR0094806
Indeks: PL0414816
Indeks: PLR0093814
Indeks: PLR0116425
Indeks: PLR0424830
Indeks: PLR0153212
Indeks: PL0413006
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle