- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Ž
Opis
Indeks: PLR0173816
Indeks: PLR0173005
Indeks: PL0083008R9005
Indeks: PL0015008
Indeks: PL0055014
Indeks: PLR01450080
Indeks: PL0413814
Indeks: PL0034812
Indeks: PLR0134825
Indeks: PL0016410
Indeks: PLR0153212
Indeks: PL0413808
Indeks: PL0416010
Indeks: PLR0105012
Indeks: PLR0093212
Indeks: PLR0104830
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle