- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0012906
Indeks: PLR0092806
Indeks: PL0033216
Indeks: PL0413216
Indeks: PLR01450172
Indeks: PLR0103814
Indeks: PL0416416
Indeks: PL0013225
Indeks: PLR0434910
Indeks: PL0034835
Indeks: PLR0092410
Indeks: PLR0426020
Indeks: PL0423206
Indeks: PLR0103012
Indeks: PL0013818
Indeks: PLR0426420
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle