- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0106410
Indeks: PL0413206
Indeks: PLR0154810
Indeks: PLR0114812
Indeks: PLR0116412
Indeks: PLR0103220
Indeks: PLR0095030
Indeks: PL0413212
Indeks: PLR0154814
Indeks: PLR01450172
Indeks: PLR0133208
Indeks: PLR0135030
Indeks: PL0014830
Indeks: PL0414810
Indeks: PLR0103210
Indeks: PLR0094830
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle