- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0434912
Indeks: PL0413206
Indeks: PLR0135016
Indeks: PLR0103016
Indeks: PLR0144812
Indeks: PL0416420
Indeks: PLR0425020
Indeks: PL0054814R9005
Indeks: PLR0173806
Indeks: PL0055016
Indeks: PL0014810
Indeks: PLR0434816
Indeks: PLR0435020
Indeks: PLR01450205
Indeks: PLR0434830
Indeks: PLR0093210
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle