- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0103208
Indeks: PL0015822
Indeks: PLR0153806
Indeks: PL0013214
Indeks: PL0014845
Indeks: PL0413006
Indeks: PLR0163010
Indeks: PLR0424840
Indeks: PLR0104812
Indeks: PL0034816
Indeks: PLR0124814
Indeks: PL0055016
Indeks: PL0414816
Indeks: PLR0434812
Indeks: PLR01450205
Indeks: PLR0134810
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle