- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0413216
Indeks: PL0414808
Indeks: PLR0425018
Indeks: PLR0136410
Indeks: PL0036416
Indeks: PLR0114820
Indeks: PLR0136010
Indeks: PL0015816
Indeks: PLR01450080
Indeks: PLR0093810
Indeks: PLR0423818
Indeks: PL0035016
Indeks: PLR0173808
Indeks: PLR0104830
Indeks: PL0416016
Indeks: PL0012404
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle