- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0123008
Indeks: PLR0134816
Indeks: PLR0135030
Indeks: PLR0424816
Indeks: PLR0116425
Indeks: PL0012406
Indeks: PLR0102408
Indeks: PLR0106430
Indeks: PLR0103006
Indeks: PLR0114814
Indeks: PLR01450205
Indeks: PLR0133208
Indeks: PLR0114922
Indeks: PLR0143818
Indeks: PL0413214
Indeks: PLR0426425
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle