- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0425016
Indeks: PLR0435020
Indeks: PLR0124825
Indeks: PLR0103822
Indeks: PL0033218
Indeks: PL0013816
Indeks: PLR0136418
Indeks: PL0423012
Indeks: PLR01450135
Indeks: PL0035014
Indeks: PL0413208
Indeks: PLR0105018
Indeks: PLR0106418
Indeks: PLR0105014
Indeks: PLR0104822
Indeks: PLR0134840
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
check_circle
check_circle