- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0123008
Indeks: PL0416012
Indeks: PLR0434914
Indeks: PLR0423808
Indeks: PLR0133808
Indeks: PLR0123820
Indeks: PLR0434930
Indeks: PLR0123006
Indeks: PLR0173210
Indeks: PL0036416
Indeks: PLR0103208
Indeks: PLR0094808
Indeks: PLR0173810
Indeks: PLR0105812
Indeks: PLR0106430
Indeks: PLR01450205
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle