- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0054824
Indeks: PL0013218
Indeks: PLR0173008
Indeks: PLR01450135
Indeks: PLR0093208
Indeks: PL0035016
Indeks: PL0413006
Indeks: PLR0426420
Indeks: PL0015020
Indeks: PL0054835
Indeks: PLR0113816
Indeks: PLR0123814
Indeks: PLR0153808
Indeks: PL0413812
Indeks: PLR0114930
Indeks: PL0013820
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle