- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A4 | Trzpień: Stal nierdzewna A4 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0054835
Indeks: PL0034845
Indeks: PL0034810
Indeks: PLR0106418
Indeks: PLR0094812
Indeks: PLR0093214
Indeks: PL0016435
Indeks: PL0416420
Indeks: PLR0095014
Indeks: PLR0424835
Indeks: PLR01450105
Indeks: PL0034808
Indeks: PL0414814
Indeks: PLR0134825
Indeks: PLR0154808
Indeks: PL0013407
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A4 | Trzpień: Stal nierdzewna A4 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle