- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A4 | Trzpień: Stal nierdzewna A4 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0423806
Indeks: PLR0133806
Indeks: PLR01450172
Indeks: PLR0095018
Indeks: PL0413814
Indeks: PL0013216
Indeks: PL0413214
Indeks: PL0416010
Indeks: PLR0103818
Indeks: PLR0104820
Indeks: PL0013220
Indeks: PL0423220
Indeks: PLR0424820
Indeks: PLR0093806
Indeks: PL0035045
Indeks: PL0015008
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A4 | Trzpień: Stal nierdzewna A4 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle