- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Miedź| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0113210
Indeks: PL0035825
Indeks: PLR01450172
Indeks: PLR0094814
Indeks: PLR0103010
Indeks: PL0035035
Indeks: PLR0095010
Indeks: PLR0144825
Indeks: PL0034824
Indeks: PL0034845
Indeks: PL0423008
Indeks: PLR0164816
Indeks: PLR0143206
Indeks: PLR0173816
Indeks: PL0033816
Indeks: PLR0094812
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Miedź| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle