- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0394816
Indeks: PLR0374808
Indeks: PLR0383812
Indeks: PLR0304814
Indeks: PLR0393810
Indeks: PLR0394814
Indeks: PLR03232105
Indeks: PLR0303265
Indeks: PLR0324811
Indeks: PLR0363208
Indeks: PLR0313895
Indeks: PLR0303895
Indeks: PLR0384895
Indeks: PLR0306422
Indeks: PLR0303811
Indeks: PLR03932125
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle