- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0323275
Indeks: PLR0353208
Indeks: PLR0304814
Indeks: PLR03448145
Indeks: PLR0383295
Indeks: PLR0364008
Indeks: PLR03564125
Indeks: PLR0313808
Indeks: PLR03138125
Indeks: PLR0383814
Indeks: PLR03264155
Indeks: PLR03032125
Indeks: PLR0394814
Indeks: PLR0324895
Indeks: PLR0323290
Indeks: PLR0303811
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle