- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0403265
Indeks: PLR0304811
Indeks: PLR03248125
Indeks: PLR0394895
Indeks: PLR0324011
Indeks: PLR0313815
Indeks: PLR03232105
Indeks: PLR0353808
Indeks: PLR0303815
Indeks: PLR0354816
Indeks: PLR0323290
Indeks: PLR0304895
Indeks: PLR0364008
Indeks: PLR0403808
Indeks: PLR0353816
Indeks: PLR0394816
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle