- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0403295
Indeks: PLR0313895
Indeks: PLR04032125
Indeks: PLR0324014
Indeks: PLR0324011
Indeks: PLR0383816
Indeks: PLR0353808
Indeks: PLR0393810
Indeks: PLR0383895
Indeks: PLR0403808
Indeks: PLR03448115
Indeks: PLR03532125
Indeks: PLR0404895
Indeks: PLR0364008
Indeks: PLR0383214
Indeks: PLR03248125
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle