- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0393265
Indeks: PLR04032125
Indeks: PLR0383214
Indeks: PLR0354814
Indeks: PLR0324014
Indeks: PLR0324808
Indeks: PLR03032125
Indeks: PLR0383806
Indeks: PLR03432125
Indeks: PLR0374895
Indeks: PLR0364008
Indeks: PLR0324895
Indeks: PLR0403265
Indeks: PLR0353211
Indeks: PLR0404895
Indeks: PLR03532125
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle