- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0354895
Indeks: PLR0324819
Indeks: PLR0303895
Indeks: PLR0403208
Indeks: PLR0383808
Indeks: PLR0314808
Indeks: PLR0323275
Indeks: PLR0303811
Indeks: PLR0393808
Indeks: PLR0324011
Indeks: PLR0403808
Indeks: PLR03138125
Indeks: PLR03032125
Indeks: PLR030821
Indeks: PLR0383206
Indeks: PLR03538125
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle