- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0354895
Indeks: PLR0324811
Indeks: PLR0403265
Indeks: PLR0303208
Indeks: PLR0383295
Indeks: PLR03932125
Indeks: PLR0383816
Indeks: PLR0373806
Indeks: PLR0303811
Indeks: PLR0363210
Indeks: PLR0343295
Indeks: PLR0373812
Indeks: PLR0364808
Indeks: PLR0324895
Indeks: PLR0353808
Indeks: PLR0353211
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle