- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0354895
Indeks: PLR03048125
Indeks: PLR0354821
Indeks: PLR030821
Indeks: PLR0313815
Indeks: PLR0394895
Indeks: PLR0374808
Indeks: PLR0304808
Indeks: PLR03240125
Indeks: PLR0303895
Indeks: PLR0303208
Indeks: PLR0314811
Indeks: PLR0384895
Indeks: PLR0373808
Indeks: PLR0383808
Indeks: PLR0303265
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle