- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0344818
Indeks: PLR0374808
Indeks: PLR0383208
Indeks: PLR0373806
Indeks: PLR0323275
Indeks: PLR0363212
Indeks: PLR0353895
Indeks: PLR0314811
Indeks: PLR0304808
Indeks: PLR0303811
Indeks: PLR0384808
Indeks: PLR0364810
Indeks: PLR0354818
Indeks: PLR0354808
Indeks: PLR03064125
Indeks: PLR0324819
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle