Indeks: PLR0384808
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty 10mm
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0384808
Indeks: PLR0386416
Indeks: PLR0403808
Indeks: PLR0383295
Indeks: PLR0373806
Indeks: PLR0303815
Indeks: PLR0354816
Indeks: PLR0403810
Indeks: PLR0373895
Indeks: PLR03932125
Indeks: PLR03248125
Indeks: PLR0314808
Indeks: PLR0324095
Indeks: PLR0363210
Indeks: PLR0343895
Indeks: PLR03564195
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty 10mm
check_circle
check_circle