- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Miedź | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0324011
Indeks: PLR0344818
Indeks: PLR03248155
Indeks: PLR0393265
Indeks: PLR0304818
Indeks: PLR0364010
Indeks: PLR0364008
Indeks: PLR0384820
Indeks: PLR0363212
Indeks: PLR0353295
Indeks: PLR0364012
Indeks: PLR0363210
Indeks: PLR0404895
Indeks: PLR0353208
Indeks: PLR0314813
Indeks: PLR0343208
NIT CLOSEX
Część nitująca: Miedź | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle