- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR03264155
Indeks: PLR0324014
Indeks: PLR03448115
Indeks: PLR0353816
Indeks: PLR0353808
Indeks: PLR0394895
Indeks: PLR0384895
Indeks: PLR0343295
Indeks: PLR0314808
Indeks: PLR0304816
Indeks: PLR03538125
Indeks: PLR0354808
Indeks: PLR0303295
Indeks: PLR0373806
Indeks: PLR0394814
Indeks: PLR0314895
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle