- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Miedź | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0353818
Indeks: PLR0314818
Indeks: PLR0304825
Indeks: PLR0383814
Indeks: PLR0383295
Indeks: PLR0383212
Indeks: PLR0374816
Indeks: PLR0383208
Indeks: PLR0403810
Indeks: PLR0353265
Indeks: PLR0353808
Indeks: PLR0404895
Indeks: PLR03564155
Indeks: PLR0373808
Indeks: PLR0343895
Indeks: PLR03538125
NIT CLOSEX
Część nitująca: Miedź | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle