- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0393265
Indeks: PLR0304818
Indeks: PLR0324014
Indeks: PLR0383208
Indeks: PLR0314813
Indeks: PLR0353818
Indeks: PLR0364012
Indeks: PLR03432125
Indeks: PLR0314895
Indeks: PLR0354814
Indeks: PLR03032105
Indeks: PLR0304811
Indeks: PLR04048115
Indeks: PLR0354811
Indeks: PLR0324095
Indeks: PLR0363208
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle