- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0353895
Indeks: PLR0314811
Indeks: PLR0373208
Indeks: PLR0383806
Indeks: PLR03264155
Indeks: PLR0403808
Indeks: PLR030821
Indeks: PLR0353295
Indeks: PLR0304814
Indeks: PLR03232105
Indeks: PLR0313808
Indeks: PLR0393265
Indeks: PLR0304811
Indeks: PLR0304816
Indeks: PLR03432125
Indeks: PLR0314895
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle