- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0343895
Indeks: PLR0364816
Indeks: PLR0373808
Indeks: PLR0354816
Indeks: PLR04032125
Indeks: PLR0393265
Indeks: PLR0373212
Indeks: PLR0393808
Indeks: PLR0324895
Indeks: PLR03048125
Indeks: PLR0354811
Indeks: PLR0383895
Indeks: PLR0364012
Indeks: PLR0384820
Indeks: PLR0344895
Indeks: PLR0373208
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle