- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0384808
Indeks: PLR0313895
Indeks: PLR0314815
Indeks: PLR03448145
Indeks: PLR0324819
Indeks: PLR0313811
Indeks: PLR0314811
Indeks: PLR0344818
Indeks: PLR0364008
Indeks: PLR03432125
Indeks: PLR0383212
Indeks: PLR03548125
Indeks: PLR03048125
Indeks: PLR0393295
Indeks: PLR03248125
Indeks: PLR0324008
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle