- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0313808
Indeks: PLR0373895
Indeks: PLR0373815
Indeks: PLR03538125
Indeks: PLR0323275
Indeks: PLR0314808
Indeks: PLR03532125
Indeks: PLR0314815
Indeks: PLR0364010
Indeks: PLR0384812
Indeks: PLR0386420
Indeks: PLR0364008
Indeks: PLR0383816
Indeks: PLR03232105
Indeks: PLR0364012
Indeks: PLR0403810
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle