- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0353808
Indeks: PLR03448115
Indeks: PLR03532125
Indeks: PLR0353211
Indeks: PLR0403265
Indeks: PLR0393265
Indeks: PLR0383808
Indeks: PLR0314895
Indeks: PLR0403808
Indeks: PLR0364012
Indeks: PLR0324008
Indeks: PLR03438125
Indeks: PLR03564195
Indeks: PLR0324814
Indeks: PLR0374812
Indeks: PLR0313811
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle