- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0324819
Indeks: PLR0353808
Indeks: PLR0403208
Indeks: PLR03538125
Indeks: PLR0383812
Indeks: PLR0364810
Indeks: PLR0384812
Indeks: PLR0353211
Indeks: PLR0324008
Indeks: PLR0383214
Indeks: PLR0363212
Indeks: PLR04048115
Indeks: PLR0313815
Indeks: PLR0383895
Indeks: PLR030821
Indeks: PLR0324814
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle