- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0383206
Indeks: PLR0314808
Indeks: PLR0364008
Indeks: PLR0384808
Indeks: PLR0354818
Indeks: PLR0394816
Indeks: PLR0314895
Indeks: PLR03248125
Indeks: PLR0383816
Indeks: PLR0353211
Indeks: PLR03032125
Indeks: PLR03048125
Indeks: PLR030821
Indeks: PLR0313811
Indeks: PLR0314811
Indeks: PLR0304811
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle