- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0323212
Indeks: PLR0304895
Indeks: PLR0343895
Indeks: PLR0354895
Indeks: PLR0303811
Indeks: PLR0323290
Indeks: PLR03564125
Indeks: PLR0393265
Indeks: PLR0353811
Indeks: PLR03264125
Indeks: PLR0314818
Indeks: PLR0306422
Indeks: PLR0343208
Indeks: PLR0304811
Indeks: PLR0373208
Indeks: PLR0313895
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle