- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Aluminium | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR03564125
Indeks: PLR0384808
Indeks: PLR0363212
Indeks: PLR03264125
Indeks: PLR0383295
Indeks: PLR0343895
Indeks: PLR0383812
Indeks: PLR0353814
Indeks: PLR0323275
Indeks: PLR0363210
Indeks: PLR0324014
Indeks: PLR0354818
Indeks: PLR0353295
Indeks: PLR0383808
Indeks: PLR0373815
Indeks: PLR0306416
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Aluminium | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle