- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR03564195
Indeks: PLR03538125
Indeks: PLR0354818
Indeks: PLR0384895
Indeks: PLR0314818
Indeks: PLR0393808
Indeks: PLR0343816
Indeks: PLR0303265
Indeks: PLR0303811
Indeks: PLR0324814
Indeks: PLR03932125
Indeks: PLR0353818
Indeks: PLR03032125
Indeks: PLR0363208
Indeks: PLR0313811
Indeks: PLR0394895
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle