- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0314815
Indeks: PLR03932125
Indeks: PLR0344818
Indeks: PLR0364810
Indeks: PLR0373212
Indeks: PLR0354895
Indeks: PLR0353265
Indeks: PLR0323212
Indeks: PLR0364010
Indeks: PLR0314813
Indeks: PLR0383295
Indeks: PLR0394895
Indeks: PLR0313808
Indeks: PLR0383814
Indeks: PLR0324814
Indeks: PLR03538125
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle