- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0373212
Indeks: PLR0324011
Indeks: PLR0343895
Indeks: PLR0353265
Indeks: PLR0303208
Indeks: PLR0324095
Indeks: PLR0353295
Indeks: PLR03448115
Indeks: PLR030821
Indeks: PLR0383212
Indeks: PLR0353811
Indeks: PLR0383816
Indeks: PLR0364810
Indeks: PLR0383895
Indeks: PLR0306422
Indeks: PLR0403265
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle