- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0374808
Indeks: PLR04048115
Indeks: PLR0364016
Indeks: PLR0364010
Indeks: PLR0386420
Indeks: PLR0324095
Indeks: PLR03232105
Indeks: PLR0313808
Indeks: PLR0373295
Indeks: PLR0343208
Indeks: PLR03538125
Indeks: PLR0354895
Indeks: PLR0324819
Indeks: PLR03264155
Indeks: PLR0383814
Indeks: PLR0304808
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle