- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR03438125
Indeks: PLR0364810
Indeks: PLR0303815
Indeks: PLR0374895
Indeks: PLR0384812
Indeks: PLR0373212
Indeks: PLR0343895
Indeks: PLR0383895
Indeks: PLR03448145
Indeks: PLR0383806
Indeks: PLR03564155
Indeks: PLR03548125
Indeks: PLR0353814
Indeks: PLR0313811
Indeks: PLR0373206
Indeks: PLR0364016
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle