- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR030821
Indeks: PLR04048115
Indeks: PLR0314895
Indeks: PLR0383895
Indeks: PLR0353816
Indeks: PLR0354816
Indeks: PLR0304818
Indeks: PLR0343895
Indeks: PLR0324008
Indeks: PLR0324014
Indeks: PLR0403295
Indeks: PLR0383295
Indeks: PLR0386412
Indeks: PLR0306422
Indeks: PLR0323290
Indeks: PLR0403808
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle