- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Miedź | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0373895
Indeks: PLR0313808
Indeks: PLR0314808
Indeks: PLR0386412
Indeks: PLR03932125
Indeks: PLR0364812
Indeks: PLR03448115
Indeks: PLR03032105
Indeks: PLR0386420
Indeks: PLR0354816
Indeks: PLR03264155
Indeks: PLR0373295
Indeks: PLR0383206
Indeks: PLR03532125
Indeks: PLR0324095
Indeks: PLR0324895
NIT CLOSEX
Część nitująca: Miedź | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle