- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0324008
Indeks: PLR0314811
Indeks: PLR0383212
Indeks: PLR03264155
Indeks: PLR04032125
Indeks: PLR0374895
Indeks: PLR0384808
Indeks: PLR0373208
Indeks: PLR0383206
Indeks: PLR03448115
Indeks: PLR0393265
Indeks: PLR0314813
Indeks: PLR0374808
Indeks: PLR0383214
Indeks: PLR0304808
Indeks: PLR04048115
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle