- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0373815
Indeks: PLR0303895
Indeks: PLR0383895
Indeks: PLR0304808
Indeks: PLR0364816
Indeks: PLR03548125
Indeks: PLR0354814
Indeks: PLR0303295
Indeks: PLR03264125
Indeks: PLR0383814
Indeks: PLR0303808
Indeks: PLR0374895
Indeks: PLR0383295
Indeks: PLR0384808
Indeks: PLR0353816
Indeks: PLR0306416
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle