- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR03564195
Indeks: PLR0304816
Indeks: PLR03138125
Indeks: PLR03448145
Indeks: PLR03564125
Indeks: PLR030821
Indeks: PLR0383212
Indeks: PLR0324819
Indeks: PLR04032125
Indeks: PLR0324808
Indeks: PLR0354895
Indeks: PLR0383895
Indeks: PLR0343816
Indeks: PLR0394814
Indeks: PLR0403265
Indeks: PLR0384820
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle