- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR03448145
Indeks: PLR03048125
Indeks: PLR04048115
Indeks: PLR0354818
Indeks: PLR0363212
Indeks: PLR0384820
Indeks: PLR03448115
Indeks: PLR0313811
Indeks: PLR0403208
Indeks: PLR0354808
Indeks: PLR0344895
Indeks: PLR0364808
Indeks: PLR0373208
Indeks: PLR0403810
Indeks: PLR0314818
Indeks: PLR0383295
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle